top of page
Szukaj

MelonBlanc x GINI Clinic

Ginekologia i medycyna to trudny temat - nie tylko pod względem rzetelnej, zgodnej z prawdą komunikacji oraz przemyślanych działań PR-owych, ale przede wszystkim przez restrykcje wynikającej z etyki zawodowej. Tym bardziej cieszymy się, że projekty które prowadzimy nie wymagają zbędnych ,,upiększaczy". Butikowa Klinika Ginekologiczna GINI powstała wychodząc na przeciw coraz bardziej wymagającym i świadomym pacjentkom. W prowadzonej komunikacji skupiamy się na wszystkim co kobiece, często niepotrzebnie wstydliwe, jednak zawsze w myśl jednej zasady - ,,w zdrowej relacji".

 

Wybór ginekologa nie jest prostą sprawą. Jak wynika z badań, zaledwie 8% pacjentek udaje się ponownie do tego samego lekarza, u którego były po raz pierwszy. Coraz częściej bardziej, niż tytuły naukowe ceniona jest wysoka kultura osobista, empatia i sposób bycia. Równie ważna jest bezstresowa atmosfera podczas wizyty oraz udzielanie rzetelnych i wyczerpujących informacji bez pośpiechu. Trzeba pamiętać, że największe oczekiwanie stanowi indywidualne podejście do pacjentki oraz należny szacunek, czyli coś, co nie powinno podlegać dyskusji, a jak się okazuje nie jest takie oczywiste. Trzeba umieć rozmawiać, wyjaśniać, rozwiewać wszelkie ewentualne wątpliwości, być patient-friendly. - tego oczekuje świadoma pacjentka i właśnie to otrzymuje w klinice GINI, która specjalizuje się w badaniach, konsultacjach ginekologicznych, zabiegach oraz ginekologii estetycznej.


Przyświecał nam jeden cel - stworzenie miejsca pełnego pasji i dobrej energii, opartej na sile najwyższej jakości usług medycznych.

GINI to miejsce, w którym znajdziesz specjalistów z branży ginekologicznej i nie tylko.


Delikatność, czułość, bezpieczeństwo i troska. Zdecydowanie właśnie te słowa definiują klinikę, która codziennie udowadnia, że klinika ginekologiczna nie musi być typową placówką medyczną, lecz przyjaciółką, która zadba o Twoje zdrowie. Przyjaciółką, do której bez obaw możesz się zawsze zwrócić. Nie ma dla niej tematów tabu, nie boi się szukać rozwiązań, wciąż się uczy by poszerzać wiedzę w trosce o Twoją kobiecość.


autor: Joanna Kotecka dla GINI Clinic

Poza specjalistyczną wiedzą oraz usługami, GINI to niezwykle kobiece miejsce. Właściciele zadbali o każdy najmniejszy szczegół, poczynając od najnowocześniejszego sprzętu medycznego, zastosowanych kolorów, oświetlenia oraz wyśmienitej kawy, aż po wyjątkowe grafiki dopełniające całości, autorstwa Joanny Koteckiej.


Cieszymy się, mogąc towarzyszyć GINI w jej drodze jak i mogąc zaprosić Cię do jej wyjątkowego świata.autor: Joanna Kotecka dla GINI Clinic


GINI Clinic

ul. Dzika 4 lok. 13 (I. piętro), 00-931 Warszawa

www.gini.clinic


Комментарии


bottom of page