top of page
Szukaj

Archi Masterclass - pilotażowy cykl rozmów o zrównoważonym rozwoju

Wydarzenie marki Nortberg oraz DAFI nawiązało do rozpoczęcia nowego etapu wspólnych działań, zainicjowanego pod hasłem #ArchiMasterClass. Głównym tematem spotkania była "Rola producenta w tworzeniu zrównoważonej przyszłości". Wydarzenie, które miało miejsce w Elektrowni Powiśle, przyciągnęło uwagę redaktorów, dziennikarzy oraz architektów.


 


"Zapach, smak i dotyk są nieodłącznymi elementami naszych wspomnień. Chcemy być ich twórcami od chwili, gdy zagoszczą w Twoim domu," mówią organizatorzy."W produkcji okapów kuchennych bierzemy na siebie wielką odpowiedzialność, nie tylko w zakresie wzornictwa, nowoczesnych technologii i inteligentnych rozwiązań, ale także w kwestiach, które są dla nas jako producentów równie istotne, takie jak wartości związane z ideą zrównoważonego rozwoju i ekodesignu," dodają.


"Rola producenta we współczesnym świecie ma kluczowe znaczenie . Myślenie o zrównoważonej produkcji to właściwy i jedyny kierunek. To bardzo ważne , żeby tworzyć produkty ponadczasowe przyczyniając się przez to do ochrony naturalnych zasobów. Kierunek długowieczność to holistyczne podejście do produktu i jego produkcji " - Roma Elsner, twórczyni projektu ,,Archi MasterClass".
To właśnie te kwestie były głównym tematem dyskusji podczas spotkania w Warszawie na Powiślu. Zaproszeni goście mieli okazję bliżej poznać urządzenia i rozwiązania proponowane przez obie te znane firmy.


Relacja zdjęciowa: Irena Potonya
Comments


bottom of page