top of page
Szukaj

MelonBlanc x MILOO Home

Świat pędzi, a my razem z nim. Konsumpcjonizm wciąż wiedzie prym dlatego tym bardziej zachwycają produkty, które zostają z nami na lata. MILOO Home, to marka wnętrzarska, która rozgościła się na polskim rynku i nie planuje zwolnić tempa. Cieszymy się mogąc uczestniczyć w tej podróży wspierając działania social media marki.

 

Opowiemy dziś o dwóch liniach, które naszym zdaniem zachwycą niemal każde gusta.


Kolekcja ,,Prive Room" to kwintesencja znaczenia, że mniej oznacza więcej. To odpowiedź na potrzeby współczesnego człowieka, który poszukuje odpowiedniej przestrzeni do relaksu i wytchnienia w natłoku życia codziennego. Meble z tej linii inspirują do odpoczynku, bycia tu i teraz. Co więcej, można je z łatwością spersonalizować >>>


Meble z tej linii są czułym i komfortowym towarzyszem codzienności.Sofy i dodatki kolekcji łączą minimalizm i funkcjonalność z elegancją, która zachwyci każdego, kto doświadczy z nimi kontaktu. Wyróżnia je także ponadczasowy design - proste, lecz niebanalne formy oraz stonowane kolory nigdy nie wyjdą z mody... ;)


Modern by MILOO Home to zaś śmiałe nawiązania do form rodem z lat 40., 50., 60. i 70. minionego wieku, przeplatające się z nowoczesnymi materiałami oraz współczesnymi rozwiązaniami. Kolekcję tworzą m.in. klasyczne komody, szafki wykończone fornirem, sofy, stoliki kawowe i obrotowe fotele oraz szeroka gama przyciągających wzrok dodatków. Wszystkie utrzymane w stonowanej palecie kolorów.

Więcej o MILOO Home online: www.miloohome.pl lub w salonach: https://www.miloohome.pl/showrooms.html

źródło zdjęć: www.miloohome.pl


Comments


bottom of page