top of page
Szukaj

MelonBlanc x LILY'S Bistro

LILY'S Bistro to restauracja, która powstała z miłości do gotowania i gościnności.

Aby zrozumieć skąd pochodzi koncepcja jej stworzenia, musimy przyjrzeć się historii oraz życiu jej właścicieli.


 

Stanisław Woźniak - wychowany na Bliskim Wschodzie w Syrii i Libanie, w sercu kulturalnego skrzyżowania świata, gdzie kuchnia jest jednym z najważniejszych aspektów życia. Różnorodne zapachy i smaki, które zostały tu przyniesione przez pokolenia, tygiel pierwszych na świecie kuchni fusion. Wszystkie te doświadczenia kulturowe wykształciły różnorodność zmysłów, które można wyczuć w Lily's Bistro. Po powrocie do Polski podczas studiów po raz pierwszy spotkał kobietę, która w dalekiej przyszłości miała zostać jego żoną, Quỳnh Hoa Luu- Woźniak.


Stanisław Woźniak | LILY'S Bistro

Azjatyckie pochodzenie oraz doświadczenie w prowadzeniu wietnamskiej restauracji przez Quỳnh Hoa dodaje finezji i pasji do przepisów tworzonych w LILY'S. Trafiając na siebie przypadkiem wiele lat po studiach postanowili połączyć te dwa światy w jeden, niezwykle pyszny - LILY'S Bistro.
Co kuchnia ma do zaoferowania?

Cały wachlarz międzynarodowej kuchni, a ponadto wyselekcjonowaną gamę win.


Dwie warszawskie lokalizacje restauracji na Muranowie oraz Tarchominie oferują zarówno wyśmienite lunche, drinki, desery, a do tego ponadczasową przestrzeń na spotkania towarzyskie i biznesowe.

Obie restauracje powoli zwiększają swój udział w rynku stale ewoluując i rozwijając ofertę zgodnie z nadchodzącymi trendami. Jako studio mamy przyjemność wspierać markę na tej drodze.
Lily's Bistro Muranów

Pokorna 2/U24, Warsaw, Poland @lilysbistromuranow


Lily's Bistro

Świderska 137, Warsaw, Poland

@lilysbistrowarszawa


Comments


bottom of page