About

Image by Jean-Philippe Delberghe

Praktyka naszego studia łączy w sobie
nowe technologie, najlepsze tradycyjne taktyki public relations z dzisiejszymi ewoluującymi platformami, od mediów społecznościowych 
po natywne reklamy i treści cyfrowe.

 

Słuchamy, piszemy, mówimy.

Tworzymy Twój sukces

Zrzut ekranu 2021-12-10 o 16.10.45.png

Marlena Kalisiewicz

 

Założycielka studia Melon Blanc, prawniczka, doktorantka na wydziale nauk prawnych, miłośniczka surfingu i włoskiego stylu życia. Wieloletnia redaktor włoskiego wydania Vanity Fair i ELLE Italia, dziś pisząca o najbardziej unikalnych hotelach i miejscach na świecie, zmieniających sztukę pobytu w wyjątkowe przeżycie. Właścicielka Kancelarii Kreatywnej specjalizującej się w prawie medialnym i obsłudze przedsiębiorstw z zakresu ochrony danych osobowych.

marlena@melonblancpr.com   |    +48 791 910 830

Roma Elsner
 

Od 14 lat związana z branżą Home Decor. Miłośniczka gór, nieustannie poszerzająca własne umiejętności, potwierdzająca, że niemożliwe nie istnieje. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pełniła rolę managera takich marek jak Alessi, Kartell, Studio Forma 96, współpracowała z najlepszymi pracowniami architektonicznymi na rynku polskim w tym DLH Global S.A. czy MILOO Home. W Studiu zapewnia wsparcie dla architektów na każdym etapie pracy, realizuje szkolenia dla działów handlowych w obszarze współpracy z architektami.